W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Kontakt

Urząd Miasta Pruszkowa
ul. J. I. Kraszewskiego 14/16
05-800 Pruszków

tel. (+48) 22 735 88 88
fax (+48) 22 758 66 50
e-mail: um@miasto.pruszkow.pl

NIP Gminy Miasta Pruszków: 534-24-06-015
Regon Gminy: 015834660

NIP Urzędu: 534-10-02-770
REGON Urzędu: 000592874

Kod gminy: 1421021

/umpruszkow/SkrytkaESP

 

Komisje Rady

Przewodniczący Rady Miasta
Krzysztof Biskupski

Wiceprzewodniczący Rady Miasta
Piotr Bąk

Komisja Skarbu, Budżetu i Finansów
Przewodniczący Józef Moczuło
Wiceprzewodniczący Józef Osiński
Krzysztof Biskupski
Dorota Kossakowska
Eugeniusz Kulpa
Mieczysław Maliszewski

Anna Wasielewska
Paweł Zagrajek

Komisja Rozwoju, Funduszy i Integracji Europejskiej
Przewodniczący Jacek Rybczyński
Wiceprzewodniczący Edgar Czop
Marta Dziudzi
Dariusz Krupa
Jakub Kotelecki
Anna-Maria Szczepaniak
Ewa Białaszewska-Szmalec

 

Komisja Prawa, Administracji i Bezpieczeństwa
Przewodniczący Olgierd Lewan
Piotr Bąk
Kazimierz Mazur
Grzegorz Szachogłuchowicz
Małgorzata Widera

Komisja Gospodarki Kom. i Ochrony Środowiska
Przewodniczący Karol Chlebiński
Wiceprzewodniczący Jakub Kotelecki
Piotr Bąk
Marta Dziudzi
Olgierd Lewan
Dorota Kossakowska
Józef Osiński

Andrzej Kurzela

Komisja Oświaty, Kultury i Sportu
Przewodnicząca Małgorzata Widera
Karol Chlebiński
Edgar Czop
Dariusz Krupa
Andrzej Kurzela
Kazimierz Mazur
Jacek Rybczyński
Grzegorz Szachogłuchowicz

Anna Wasielewska
Katarzyna Wall
Anna-Maria Szczepaniak

Komisja Polityki Społecznej i Ochrony Zdrowia
Przewodniczący Eugeniusz Kulpa
Wiceprzewodniczący Krzysztof Biskupski
Ewa Białaszewska-Szmalec
Mieczysław Maliszewski
Józef Moczuło
Katarzyna Wall
Paweł Zagrajek

Komisja Rewizyjna
Przewodnicząca Dorota Kossakowska
Wiceprzewodniczący Józef Osiński
Ewa Białaszewska-Szmalec
Karol Chlebiński
Jakub Kotelecki

Komisja Skarg, Wniosków i Petycji
Przewodniczący Mieczysław Maliszewski
Dariusz Krupa
Małgorzata Widera
Józef Moczuło
Olgierd Lewan

Opublikowane przez: Dominik Kalina | Data wprowadzenia: 2015-05-26 16:41:02 | Data modyfikacji: 2020-06-08 13:15:17.


Powiadom znajomego